Щоправда, перший літак авіарейсу «Київ – Чернівці» прибув не так давно, 12 липня. Нагадаємо, виліт з Чернівців о 7 ранку, зі столиці – о 20.40. Всього тривалість шляху – 1 година, 15 хвилин.
Авіаперевізник використовує наразі регіональний літак Embraer 145. Нагадаємо, редакція See Life публікувала причини вибору, зокрема, серед яких – можливості взлітної смуги в аеропорту у Чернівцях.
Тому наразі рейси з Чернівців виконують на повітряному судні партнерської авіакомпанії. За словами прес-секретаря МАУ, є надія на те, що влада Чернівців знайде кошти, щоб модернізувати летовище, внаслідок чого місто зможе приймати судна типу Boeing.
Читайте також: Що каліфорнійський пілот думає про чернівецький аеропорт?