Вчора, 4 січня, близько 18 години на лінію 101 повідомили про те, що на вулиці Стрийській горить автомобіль «Ford Sierra». До рятувальників телефонував сам водій: коли помітив пожежу, зупинив авто і вийшов зі салону. Пожежники ліквідували вогнище, однак машина повністю знищена. За попередньою інформацією, загорання виникло через коротке замкнення у моторному відсіку під час руху авто. Про це новинам міста Чернівці відомо з прес-служба УДСНС у Чернівецькій області.
![У Чернівцях на ходу загорівся автомобіль](https://see-life.biz/wp-content/uploads/2017/01/19ecfbada6c602b4d8c4edf6150d766f.jpeg)